BIZNES
POMYSŁ NA KASĘ

ROZDZIAŁY

REKLAMA 1

PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE - ( chętnych proszę o kontakt )


Elektryczny wóz imitujący konny zaprzęgnięty w górala. Na koźle siedzi Janosik i śpiewa - GÓRALU CZY CI NIE ŻAL - GÓRAL WTÓRUJE - TYLKO KONI TYLKO KONI ŻAL. Harnaś śpiewa – WIO GÓRALU A JAK SIĘ POSTARASZ TO NA PIWKO ZAJEDZIEMY ZARAZ.

 

Na wozie jest kilka owiec. Wóz zatrzymuje się. Janosik wyprzęga górala, ten bierze kilka baniek z wodą ŻYWIEC ( dla owiec ) i wyprowadza owce na:

1 - Boisko piłkarskie

2 - Miejski trawnik gdzie pasą się skracają trawę do minimum tak jak uczyniłaby to zwykła kosiarka.

Na tym tle ukazuje się pośrodku ekranu kosiarka i napis - eko kosiarka - STIL

Na „koszonym” przez owce trawniku leży mocno podchmielony zamkowy. Podchodzi do niego Harnaś, szturcha go budząc ze snu i wręcza mu gadżecik w postaci szklanek zrobionych z butelek po piwie na których u góry wypiaskowane ą białe myszki a piniżej napis – Z OKAZJI OKAZJI Z NAJLEPSZYMI ŻYCZENIAMI DELIRIUM. ( w między czasie wypłoszone przez owce z „koszonego” trawnika myszy skupiają się woków dworskiego )

Ten bierze prezent, czyta napis następnie kieruje wzrok na siedzące obok niego myszy i przerażony rzuca gadzet na ziemię. Podrywa się z krzykiem, podbiega do górala zabiera mu bańkę z wodą żywiec przeznaczoną dla owiec i łapczywie ją pije.

Góral pokazując ręką na to wszystko ( owce wyjadające trawę, wóz który ciągnął i dworskiego pijącego WODĘ żywiec ) mówi – MOCNE i teraz Harnaś bierze piwo otwiera je i obaj z góralem piją je - TATRA MOCNE

Na ekranie ( po środku ) pokazuje się kosiarka stil i napis - STIL TO WŁAŚNIE STYL.

Pod zdjęciem kosiarki obok siebie od lewej są obrazy – PIWA – PO ŚRODKU WODY ŻYWIEC - A Z PRAWEJ GADZETU.

To taka dowcipna bardzo krótka reklama typu trzy w jednym.  To taka reklama, którą z uwagi na swój dowcip, z uwagi na swój scenariusz zapamiętuje się. ONA BAWI.  Jest dowcipna, ciekawa i co równie ważne bardzo krótka, a uwzględniając ceny emisji reklam ma to olbrzymie znaczenie.

MOŻNA JĄ MODYFIKOWAĆ I POUKŁADAĆ W KILKA GRUP UZYSKUJĄC KILKA RÓŻNYCH WERSJI.


PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE - ( chętnych proszę o kontakt )

IRENEUSZ BORYCKI | Design by Sunlight webdesign